Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paramore

 Paramore! A teď se přiznejte, kdo tuhle pop-rockovou kapelu ještě nezná? O dost přicházíte. Tahle momentálně tří členná (po polo rozpadu v lednu minulýho roku) dodá energii zaručeně každému, kdo si poslechne jejich písničky. V čele s frontmankou (a teď mi vysvětlete, proč se neříká s front womankou!!!?) Hayley Williams, která píše kapele texty a také je nejvýraznějším článkem této kapely, a jako kytarista Taylor York a bassák Jeremy Davis. 

 Podle mého názoru stojí určitě za to, abyste si jejich písničky alespoň zkusili poslechnout. =) Možná ale, pokud někdo poslouchá vyloženě jen techno, tak si je nepouštějte, v tom případě byste totiž mohli zjistit, že jste doteď neposlouchali muziku, ale jenom její napodobeninu (i když nechci urazit, je to každého volba, ale techno??? vážně to někdo považuje za muziku?). Ostatně to byste asi zjistili u každé kapely, kde nepoužívají elektroniku k tomu, aby vyrobili melodii a rytmus. 

Takže... Já bych vám doporučovala hlavně písničky: Ignorance, Brick by boring brick, Monster, Misery business... No teď zjiš'tuju, že je opravdu těžký jen tak vybrat pár, když já od nich mám ráda všechny!! =) Tohle berte jenom jako radu, kdybyste chtěli zkusit novou kapelu. Ale hodně lidí je určitě zná i díky Twilight. Nazpívali soundtrack k prvnímu dílu (I cought myself a Decode) =)

 

Příspěvky

Rock For People 2011

19. 2. 2012

Až si tenhle příspěvek přečtete, myslim, že vám bude jasná jedna věc: když nějakou kapelu zbožňujete, nenechte se odrardit od jejich koncertu!!! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Paramore | Komentářů: 0